F.I.MANTA Sp. z o.o. powstała na bazie Firmy Inżynierskiej MANTA S.C. założonej w listopadzie 2008 r.

Głównym profilem naszej działalności są zadania z zakresu inżynierii wodno – ściekowej. Specjalizujemy się w realizacji projektów przepompowni ścieków sanitarnych i deszczowych, stosowanych zarówno w złożonych układach kanalizacyjnych jak i w małych aplikacjach przydomowych. Urządzenia firmy MANTA są wykorzystywane przy budowie dróg, sieci kanalizacyjnych, centrów handlowych, stacji benzynowych, osiedli mieszkaniowych, parkingów. Powierzone zadania wykonujemy kompleksowo.

Proponujemy następujący zakres usług:

    Produkty i usługi, które oferujemy charakteryzują się wysoką jakością. Podczas realizacji projektów bazujemy na bogatym doświadczeniu kadry inżynierskiej oraz na nowoczesnych technologiach gospodarki wodno–ściekowej. Dużą uwagę zwracamy również na jakość wykorzystywanych materiałów, stosujemy elementy i podzespoły wiodących firm rynku europejskiego.

    Projektowane przez nas przepompownie charakteryzują się wysoką ekonomią użytkowania, brakiem uciążliwości dla otoczenia, są przyjazne dla środowiska, cechuje je wysoka trwałość i niezawodność.

    Wszystkie produkty F.I.MANTA Sp. z o.o. objęte są gwarancją i pełnym serwisem, realizujemy również naprawy pogwarancyjne oraz wszelkiego rodzaju modernizacje i rozbudowy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był usatysfakcjonowany, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz dostarczamy towar wysokiej jakości.

    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY